Adwords

Google Adwords

Google Adwords İle Sitenizi Google Anasayfaya Taşıyabilirsiniz.

Google AdWords sizi internette yeni müşteriler ile buluşturan Google’in reklamcılık programıdır. Google AdWords İle reklam vererek reklamlarınızın Google arama sonuçları sayfalarında yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Google Sponsor Bağlantıları

AdWords, Sponsor Bağlantı Reklamları ile sitenizi Google’da anasayfaya taşıyor. Google’da arama yapan kişilere artık reklam yapabilirsiniz. Web siteniz yeni ise veya seo destekli bir altyapı ile hazırlanmadıysa organik aramalarda çıkmanız mümkün olmayacaktır. Aynı zamanda rakiplerinize oranla da geri de kalmış olacaksınız. Google’ın adwords programını kullanarak arama sonuçlarında tıklama başına maliyet ödeyerek görüntülenmeye başlayabilirsiniz. İnternette pazarlama yapmanın en kolay, En ekonomik ve En performanslı Yolu Google Adwords…

Adwords Sponsor Bağlantılar

4 Adımda Adwords

-Kullanmaya başlamak çok kolay. Reklam kampanyanızı oluşturmak ve hedeflediğiniz müşterilere ulaşmak için sadece birkaç dakikaya ihtiyacınız var.

-Hedef kitleniz neredeyse oradan reklam verin. Reklamlarınızı hedef kitlenizin diline, bölgesine, hatta saat dilimine göre özelleştirebilirsiniz.

-Bütçenizin kontrolü tümüyle sizin elinizde. Google’da küçük bir bütçeyle reklam verip etkili sonuçlar alabilirsiniz.

-Risk almadan reklam verin. Reklamınızı istediğiniz zaman durdurabilir veya aldığınız sonuçlardan memnun kalırsanız yeni müşteriler çekmeye devam edebilirsiniz.

Google AdWords ekranında tam yetki ile kendi reklamlarınızı kendiniz yönetebilirsiniz.

Daha detaylı bilgiye ihtiyacınız olursa benimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.