Adwords

Adwords Görsel Reklamlar ve Maliyet

Google adwords görsel reklamlar ile reklamlarınızın binlerce sitede aynı anda en ekonomik şekilde yayımlanmasını sağlıyor. Dilerseniz video, dilerseniz gif yada flash banner reklamlarınızı dilediğiniz sektöre ait sitelerde hemen yayına koyabilirsiniz. Ürün yada hizmetlerinizin en ekonomik yoldan potansiyel müşterilerinize ulaşması için google adwords görsel reklamları büyük bir fırsat.

Google Adwords Görsel Reklam Seçenekleri
» Gif / Resim Reklamlar
» Flash Banner Reklamlar
» Video Reklam

Flash / Gif Resim Reklam

 

Size özel hazırlanacak Flash animasyonlu yada haretketli gif bannerlar yada statik resim bannerler ile Türkiye’nin en çok ziyaret edilen en popüler sitelerinde reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayabilir , binlerce yeni müşteriye ulaştırabilirsiniz.

Video Reklam

Google Adwords Video Reklam

Video reklamlarınızın Türkiye’nin en çok ziyaret edilen, en popüler sitelerinde yayınlanmasını sağlayabilir , binlerce yeni müşteriye ulaşabilirsiniz.

Maliyetler konusunda tasalanmanıza gerek yok. Tüm Türkiye’ye kendi belirleyeceğiniz maliyetlerle ulaşabilirsiniz.

1. Binlerce görüntülü reklam ağı sitesinde markanızı tanıtmak veya ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili farkındalığı artırmak için metin, resim, Flash ve video reklamlar kullanın.

2. Reklamlarınız ürünleriniz ve hizmetlerinizle son derece alakalı sitelerde gösterilir. Bunun sonucunda o siteleri ziyaret eden kullanıcıların istediklerine uygun seçimler sunmuş olursunuz.

3. Kendinize özgü ürün seçenekleriniz, fiyatlandırmanız veya diğer rekabet avantajlarınızı vurgulayarak; rastgele ziyaretçileri reklamını yayınladığınız ürün ve/veya hizmetleri isteyerek bunları satın alan kullanıcılara dönüştürebilirsiniz.

4. Reklamınızın net bir harekete geçirme ifadesi taşıması (Şimdi sipariş edin ve % 10 tasarruf sağlayın gibi) müşteriyi en iyi tepkiyi vermeye teşvik edebilir ve satın alma döngüsünü sizin için bir satışla noktalayabilir.

2 Comments

  1. Şeyma Hanım,
    maliyetler tıklama başına veya gösterim başına ödeniyor. Dolayısıyla banner’ın şekli veya görselliği bu işi yapan aracı reklam şirketleri tarafından grafik bedeli olarak maliyetlendirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.